L
  • No products in the cart.

Oferta

ASPIRATOR CANDY CVMA70W 60CM I BARDH

Sale

ASPIRATOR CANDY CVMA70W 60CM I BARDH Kapaku ka 4 shpejtësi funksionimi që ju lejojnë të pastroni shpejt ajrin në dhomë nga erërat e vazhdueshme. Thithja rrethuese ju lejon të reduktoni zhurmën dhe të reduktoni konsumin. Filtrat e yndyrës metalike mbrojnë pjesën e brendshme dhe motorin nga grimcat e vajit dhe blozës. Filtrat e karbonit janë të përfshira në produkt. KOD0000000187

35,000 L

ASPIRATOR ELICA SHIRE BL/A/90 90CM 45″ XHAM ZI 713M3

Sale

ASPIRATOR ELICA SHIRE BL/A/90 90CM 45" XHAM ZI 713M3 Kapaku ELICA  ka 4 shpejtësi funksionimi që ju lejojnë të pastroni shpejt ajrin në dhomë nga erërat e vazhdueshme. Thithja rrethuese ju lejon të reduktoni zhurmën dhe të reduktoni konsumin. Filtrat e yndyrës metalike mbrojnë pjesën e brendshme dhe motorin nga grimcat e vajit dhe blozës. Filtrat e karbonit janë të përfshira në produkt. KOD0000000189

42,000 L

Aspirator Falmec Burano 600m3

Sale

Aspirator Falmec Burano me pakete elektronike ngjyra i bardh total inkaso 600m3 Kapaku Mira Black ka 4 shpejtësi funksionimi që ju lejojnë të pastroni shpejt ajrin në dhomë nga erërat e vazhdueshme. Thithja rrethuese ju lejon të reduktoni zhurmën dhe të reduktoni konsumin. Filtrat e yndyrës metalike mbrojnë pjesën e brendshme dhe motorin nga grimcat e vajit dhe blozës. Filtrat e karbonit janë të përfshira në produkt. Kodi; 803412236014

37,000 L

Aspirator Falmec EVO 600m3 Incaso Total Inox

Sale

Aspirator Falmec EVO 600m3 Incaso Total Inox Kapaku Mira Black ka 4 shpejtësi funksionimi që ju lejojnë të pastroni shpejt ajrin në dhomë nga erërat e vazhdueshme. Thithja rrethuese ju lejon të reduktoni zhurmën dhe të reduktoni konsumin. Filtrat e yndyrës metalike mbrojnë pjesën e brendshme dhe motorin nga grimcat e vajit dhe blozës. Filtrat e karbonit janë të përfshira në produkt. 8034122504391

34,000 L

ASPIRATOR INDESIT

Sale Sold

Aspirator Indesit IHPC 6.4 AM K Mbajeni ajrin në kuzhinën tuaj super të freskët me Oxhakun Indesit Aria IHPC 6.4 AM K 60cm në të zezë. Me tre shpejtësi nxjerrjeje, trajtoni në mënyrë efikase çdo nivel të aromës së padëshiruar me filtra alumini për të kapur erën, yndyrat dhe pështymat e ushqimit. Së bashku me dy drita halogjene për të siguruar shikueshmëri të shkëlqyeshme të ushqimit tuaj, kapaku Indesit Aria IHPC 6.4 AM K ju ndihmon të arrini rezultate të...

16,990 L

Bërës Makaronash SOKANY SK 1776

Sale

Bërës Makaronash SOKANY SK 1776 Një shumëllojshmëri e kombinimeve të mykut mund të përdoren për të bërë petë të gjera, petë të ngushta, petë të zbrazëta, petë të mjekrës së dragoit, etj. Funksionim i thjeshtë, vendosni miellin në petë, lehtë për t'u marrë. Material i përshtatshëm për ushqim, sanitar, i shëndetshëm, miqësor ndaj mjedisit dhe praktik. Brumi i tepërt mund të pastrohet lehtësisht me dorë, i thjeshtë dhe i përshtatshëm. Thyerje jo e lehtë dhe jo ngjitëse. 3 minuta zierje...

12,000 L

FRESKUESE LOKALI VENUS ISF-902

Sale

FRESKUESE LOKALI VENUS ISF-902 Freskuese për ambiente të jashtme Venus ISF-902 I përshtatshëm për ambjentet e jashtme. Ju ofron një freski natyrale, për ditët e nxehta të verës. Lehtësisht i montueshem Me 3 helika materiali i të cilës është plastik. Me nivele të ndryshme shpejtësie. Mund të rrotullohet dhe ta fiksoni në pozicionin që deshironi. Mjaft praktike për ventilimin e ajrit. KOD0000000489

12,000 L

FRIGORIFER HISENSE NGRIRËS FC184D4AW1

Sale Sold

Frigorifer Hisense FC184D4AW1 - Ngrirëse, niveli i zhurmës 40 dB, 142 L, i bardhë Ngrirësi Hisense FC184D4AW1 shquhet për super qetësinë e tij: ofron performancë të shkëlqyer duke ruajtur një nivel zëri shumë të ulët. Ka një kapacitet neto prej 142 litrash dhe një kapacitet ngrirjeje prej 15 kg / 24 orë.

24,999 L

Frigorifer Hisense RB390N4BF20

Sale

Nëse dëshironi të keni një kuzhinë sa më elegante, ky frigorifer me ngjyrë të zezë dhe përmasa 59 x 60 x 185 e bën të mundur këtë. Ai ka katër rafte xhami të cilët e bëjnë shumë praktik për ruajtjen e çdo lloj ushqimi dhe ndihmon që ato të mos marrin aromën e njëra-tjetrës.

68,000 L

Frigorifer Hisense RB645N4BFE 2MX70 CM

Sale

Me frigoriferin Hisense RB645N4BFE 2MX70 CM ju mund të bëni aq shumë blerje sa të dëshironi pasi ai ka një kapacitet prej 150 L pjesa posht 345L pjesa lart litrash dhe mund të mbajë rreth 16 qese me ushqime. Madhësia e tij nuk duhet t’ju shqetësojë pasi ai ka dhe opsionin Holiday Setting që e lejon frigoriferin të harxhojë më pak energji në momentin që aktivizohet. Ky opsion është krijuar ne rastet kur ju nuk jeni në shtëpi për një kohë...

110,000 L

Frigorifer Hisense RT488N4DC2 173 x 70 cm

Sale

E dini çfarë arrin të bëjë teknologjia No Frost? Përveçse mundëson ftohjen e ushqimeve pa formimin e akullit, ai parandalon dhe rritjen e baktereve. Sistemi multi-air, nga ana tjetër, mundëson kalimin e ajrit të ftohtë në çdo cep të frigoriferit kështu që ushqimet do të jenë të gjitha njësoj të freskëta.

69,000 L

Frigorifer Hisense RT600N4DC2 185×70 cm

Sale

Frigoriferët Hisense të pajisur me kompresor inverter garantojnë kursim energjie, nivel më të lartë ftohjeje, më pak zhurmë dhe më shumë jetëgjatësi. Falë teknologjisë Moisture Fresh Crisper ju mund të ndryshoni nivelet e lagështisë në sirtarë të ndryshëm sipas dëshirës.

79,000 L

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.