L
  • No products in the cart.

Kujdesi Personal

DEPILATOR BRAUN 7-561 LEGS / BODY / FACE 8 PJES WET & DRY

DEPILATOR BRAUN 7-561 LEGS / BODY / FACE 8 PJES WET & DRY Makina rroje Braun ju ndihmon të arrini rezultate të larta Koka lahet lehtësisht me ujë. Mund të përdoret shpejt kudo ku ndodheni Kodi: KOD0000000242

18,999 L

DEPILATOR BRAUN SE 1170 NE

DEPILATOR BRAUN SE 1170 NE Depilatori ka një dizajn ergonomik që e bën të lehtë përdorimin e tij në shumë pjesë të trupit tuaj. Koka mund të hiqet dhe të lahet pa u dëmtuar. Lëkurë e butë dhe e kuruar. Në paketim do gjeni edhe furcen per pastrimin e depilatorit dhe karikuesin. Punon vetem i vënë në prizë.   Kodi: 4210201656104

3,999 L

DEPILATOR BRAUN SE 7-527 PINK

DEPILATOR BRAUN SE 7-527 PINK Depilator Braun për këmbet dhe trupin modeli SE 7-527 Nje depilator i veçantë në llojin e tij për shkak të aksesorëve që përmban Një  boks për muzike me zë të lartë ndërkohë që depiloheni Depilatori ka dy nivele shpejtësie dhe ndriçues Ju lejon të depiloheni edhe në sipërfaqe te lagësht Kodi:4210201140856

11,999 L

Depilator Braun SE5-329

DEPILATOR BRAUN SE5-329 LE   Kodi: 4210201096058

7,990 L

DEPILATOR FYTYRE BRAUN 830 5365

DEPILATOR BRAUN FYTYRE 830 5365 Depilator Fytyre Braun 830 5365 Ndërtuar për heqjen efikase dhe të ndjeshme të qimeve në fytyre për femrat Dizajn me madhësi minimale për tu trasportuar kudo dhe heqje efikase të qimeve të fytyres në çdo kohë Kodi:KOD0000000250

8,799 L

Depilator Philips BRE611/00 4 AKSESORE

Depilator Philips BRE611/00 4 AKSESORE Dizajn unik, 2 Nivele shpejtësie Disqe qeramike Përdorim pa kabëll Koha e karikimit 1.5 orë Koha e punës 40 min Kokë qethje Kokë për zonë delikate Funksion ndricimi Kodi: 8710103788027

9,899 L

Drejtues Flokësh me Avull Imetec 11632

Sold

Imetec 11632 BELLISIMA PRO drejtues flokësh me avull Flokë krejtësisht të drejtë dhe me shkëlqim. Efekt afatgjatë kundër fryrjes dhe kërcitjes, rezistent ndaj lagështirës falë veprimit të avullit. Rezultate të përsosura falë rregulluesit profesional të flokëve me avull.   Kodi: 8007403116323

8,999 L

Drejtues flokësh profesional Sokany 955

Piastër SOKANY (HS-955) Drejtues me 2 pllaka qeramike, perfekte për t'ju ndihmuar të drejtoni flokët në mënyrë efektive. Metodat: Pastroni dhe krihni flokët në fije. Pas futjes në prizë, ndizni çelësin. Merrni disa qime në dorë, futni një seksion 2 inç flokësh midis pllakave, më pas shtrëngojini dhe tërhiqni nga rrënjët deri te majat ngadalë për maksimumi 10 sekonda. Nëse flokët tuaj janë shumë të trashë, mund t'ju duhet të mbani pjesën tjetër me një shirit flokësh. Pas përdorimit, lëreni...

2,999 L

Imetec Bellissima 11234G

Sold

STILUES IMETEC 11234G Imetec Bellissima 11234G i lëshuar në vitin 2020 dhe në 2022 ka karakteristika të mrekullueshme (më i miri në 82% e të gjithë tharëseve të flokëve). Kodi: 8007403112349

3,999 L

MAKINË QETHËSE REMINGTON HC5018 APPRENTICE HAIR CLIPPER

MAKINË QETHËSE REMINGTON HC5018 APPRENTICE HAIR CLIPPE Makina qethëse REMINGTON  ju ndihmon te arrini rezultate te larta pasi pret qime ne rritje ne drejtime te ndryshme. Pjësët lahen lehtesisht me ujë.  Nuk ka nevojë të shqetësoheni për zëvendësimin e briskut ose tehut. Kodi: 4008496867332

4,699 L

MAKINË QETHJE BRAUN BT3940TS BE

Sale

MAKINË QETHJE BRAUN BT3940TS BE Makinë qethje Braun BT3940TS. Ideale për stilimin e mjekrës dhe flokut tuaj. Me disa nivele rregullimi të prerjes për një rezultat më të mirë. Prerje me gjatësi nga 0.5 deri në 20 mm. 60 minuta përdorim. Pastrohet me ujë të rrjedhshëm. Bateri e tipit 1 x NiMH. Shoqërohet me çantën e udhëtimit. Në paketim do të gjeni gjithashtu dy koka shtesë, furçën e pastrimit, karikuesin, si dhe një çantë mbajtëse udhëtimi. Kodi: KOD0000000204

6,000 L

MAKINË QETHJE BRAUN MGK3040 FA

Sold

MAKINË QETHJE BRAUN MGK3040 FA Makinë rroje Braun  .Ka një shpejtësi prej 7800 rp/m , që siguron një qethje fine dhe shumë efikase.Lehtësisht e çmontueshme duke e bërë më të lehtë pastrimin. Me një pavarë si baterie prej 30 minutash dhe me mundesinë e rikarikimit e bën një aksesor shumë praktik për udhetime. Kodi: 4210201167709

6,999 L

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.