L
  • No products in the cart.

Pa Kategori

FILTËR UJI MAXTRA BRITA 3+1

Sold

FILTËR UJI MAXTRA BRITA 3+1 Tipi: Filtër uji Marka: Brita Përdorimi: Filtri përshtatet në sistemet e vjetra dhe të reja të filtrave të ujit me teknologjinë MAXTRA Kodi: KOD0000000365

3,500 L

FILTER UJI MAXTRA BRITA SISTEM ON TAP 600L

FILTER UJI MAXTRA BRITA SISTEM ON TAP 600L Filtër uji për rubinetin e shtëpisë tuaj. Filtron deri në 600 litra me një filtër Kodi: 4006387102425

93,000 L

Frigorifer Hisense RT267D4ABF 1.45 CM X 55 CM

Me 205 litra kapacitet dhe dyer të cilat mund të hapen nga të dyja anët, frigoriferi Hisense RT267D4ABF është një model shumë praktik për çdo familje. Ndriçimi i tij LED ju ndihmon të kurseni energji dhe i jep një pamje më të këndshme hapësirës brenda frigoriferit.

35,000 L

FSHESË KORENTI FANTOM ECO WF 2700 W

Vendmbajtëse

FSHESË KORENTI IMETEC 8632 ECOEXTREME PRO I pajisur me qese qe mbledh pluhurin dhe nuk e lejon te dali. Mbledhje automatike e kordonit. Teknologjia Imetec Eco ju ndihmon te kurseni deri ne 40% te energjisë. Klasa energjetike A ++: konsumi mesatar vjetor i reduktuar. Filtri HEPA hipoalergjik, një ndihmë e madhe për ata që vuajnë nga alergjia ndaj pluhurit. Furça për parket dhe sipërfaqe delikate. Kodi: 8007403086329

15,000 L

IBRIK TERMOZETA CAPPUCCIONE IL CREMA LATTE 75306

IBRIK TERMOZETA CAPPUCCIONE IL CREMA LATTE 75306 Është praktik dhe kombinon pamjen me një mori karakteristikash thelbësore të dizajnit. Ekrani i bardhë me teksturë kombinon një përfundim me shkëlqim të lartë për një ndjesi të pasur që do të thotë se do t'i sjellë stil çdo sipërfaqjeje kuzhine.  Mbyllje automatike  Butoni ON / OFF me dritën e energjisë  Kapak transparent  Ngroh qumështin në temperaturën e duhur dhe jo mbi 68°C, duke e mbajtur të paprekur shijen e qumështit - Veshje...

5,999 L

KARIKUES PËR MAKINA WIFI R2 SMART SENSOR

KARIKUES PËR MAKINA WIFI R2 SMART SENSOR Karikon shpejt dhe sigurt telefonin tuaj me anë të valëve WiFi Efikasitet i lartë Tekonologjia e fundit Pa kabllo Dizajn modern I qëndrueshem Kodi: KOD0000000174

2,000 L

LAVAPJATË 2V+1 INOX APELL

LAVAPJATË 2V+1 INOX APELL Lavamani ka një lavaman, një tabaka pikuese, një sifon që kursen hapësirë, mbeturina dhe grepa të montuar paraprakisht. Një koleksion lavamanësh klasikë që me thjeshtësinë dhe dimensionet e tyre të shumta e bëjnë dhomën krejtësisht funksionale. Çdo model mund të kombinohet me aksesorë të shumtë dhe ngjyra të shumta. Kodi: KOD0000000304

18,990 L

LAVAPJATE GRANIT LGB45040 NERO BEST 2+0

Vendmbajtëse

LAVAPJATE GRANIT LGB45040 (e bardhë, e zezë, titanio) Lavamani Elleci Living 500 me Granitek® nga koleksioni Living ka dy lavaman, një tabaka pikuese, një sifon që kursen hapësirë, mbeturina dhe grepa të montuar paraprakisht. Një koleksion lavamanësh klasikë që me thjeshtësinë dhe dimensionet e tyre të shumta e bëjnë dhomën krejtësisht funksionale. Çdo model mund të kombinohet me aksesorë të shumtë dhe ngjyra të shumta. KOD0000000287

24,000 L

MAKINË DEPILIMI VGR (V-332)

Sold

MAKINE DEPILIMI VGR (V-332) Materiali i tehut: Çelik inox Burimi i energjisë: bateri, elektrike Koha maksimale e funksionimit: 30-60 min Furnizimi me energji elektrike: Elektrike Kodi:KOD0000000384

2,999 L

MAKINË RROJE BRAUN 150-S1

MAKINË RROJE BRAUN 150-S1 Makina rroje Braun ju ndihmon të arrini rezultate të larta pasi pret qime në rritje në drejtime të ndryshme. Koka lahet lehtësisht me ujë. Mund të përdoret shpejt në shtëpi apo edhe në makinë. Kodi: 4210201038870

5,999 L

MAKINË RROJE REMINGTON PR1330 POWER SERIES

MAKINË RROJE REMINGTON PR1330 POWER SERIES Makinë rroje e serisë Power me një teknologji aktive për konturin e fytyrës suaj. Përshtatet me çdo kokë rroje të duhur për konturin e fytyrës duke siguruar një kontakt optimal të lëkurës dhe përformance të lartë. Ofron një prerje të dyfishtë dhe tehe çeliku preçize. Punon me energji elektrike dhe karakterizohet nga një sistem kontrolli që mundëson rehati gjaë procesit. Kodi: KOD0000000241

6,999 L

MIKROVALË 30 LITRA CMXS 30 LIT CANDY

Sale

MIKROVALË  30 LITRA CMXS 30 LIT CANDY Falë dizajnit të tij  funksionalitetit, e bën  këtë produkt unik. Fuqia e skarës: 1000 W Tipi i kontrollit,: butona rrotullues

26,000 L

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.