L
  • No products in the cart.

ASPIRATOR INDESIT

Sale! Sold
/

ASPIRATOR INDESIT

S’ka stok

16,990 L

Aspirator Indesit IHPC 6.4 AM K

Mbajeni ajrin në kuzhinën tuaj super të freskët me Oxhakun Indesit Aria IHPC 6.4 AM K 60cm në të zezë. Me tre shpejtësi nxjerrjeje, trajtoni në mënyrë efikase çdo nivel të aromës së padëshiruar me filtra alumini për të kapur erën, yndyrat dhe pështymat e ushqimit. Së bashku me dy drita halogjene për të siguruar shikueshmëri të shkëlqyeshme të ushqimit tuaj, kapaku Indesit Aria IHPC 6.4 AM K ju ndihmon të arrini rezultate të shkëlqyera në çdo vakt. Me një dizajn elegant të oxhakut, ky model përshtatet në çdo dekor dhe siguron një përfundim të rregullt dhe të qëndrueshëm për t’u integruar në mënyrë të përsosur me të gjithë gamën e Aria.

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Indesit
ModeliIHPC 6.4 AM K
Gjerësia (cm)60.0
Thellesi (cm)40.0
Lartësia (cm)76.5
Klasa e efikasitetit të ndriçimit:E
Klasa e efikasitetit të filtrimit të yndyrës:C
Klasa e efikasitetit të energjisë:D
Konsumi i përgjithshëm vjetor i energjisë (kWh):90.5
Klasa e efikasitetit dinamik të lëngjeve:E
Niveli i zhurmës shpëjtesia max.62 dB
Lloji i kontrollit:Butona
Numri i cilësimeve të shpejtësisë:3
0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “ASPIRATOR INDESIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.