L
  • No products in the cart.

Frigorifer Hisense RB645N4BFE

Sold
/

Frigorifer Hisense RB645N4BFE

S’ka stok

Frigorifer më ideal se ky nuk mund të gjeni dot. Është i pajisur me disa karakteristika inovative, si për shembull sistemin e ftohjes Metal Tech Cooling i cili kontrollon dhe optimizon temperaturën duke maksimizuar lagështinë dhe sistemin Multi Air Flow i cili bën shpërndarjen uniformë të ajrit dhe lagështisë në të gjithë frigoriferin.

Compare

Përshkrim

MarkaHisense
Modeli RB645N4BFE
Kategoria Frigorifer
Dimensione200 x 70 x 69.4 cm
Klasa e energjisë‎ E
Kapaciteti total 485 l
Kapaciteti i ngrirësit 150 l
Niveli i zhurmës‎ 39 dB
Sistemi i ngrirjes No Frost
Konsumimi i energjisë 298kWh
 Ekran dixhitalPo
Sistemi i ftohjesNo frost
NdriçimiLED

 

0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Frigorifer Hisense RB645N4BFE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.