L
  • No products in the cart.

Frigorifer Hisense RT422N4ACF

Sold
/

Frigorifer Hisense RT422N4ACF

S’ka stok

Frutat dhe perimet kanë nevojë për një vend të veçantë në frigorifer i cili ka lagështinë e duhur që ato të rrinë të freskëta sa më gjatë. Frigoriferi RT422N4ACF i Hisense jua zgjidh këtë problem me anë të një sirtari të posaçëm për frutat dhe perimet.

Compare

Përshkrim

MarkaHisense
ModeliRT422N4ACF
KategoriaFrigorifer
Dimensione170 x 60 x 64 cm
Klasa e energjisë‎A+
Kapaciteti 325  l
Kapaciteti i ngrirësit 73 l
Niveli i zhurmës‎42 dB
Sistemi i ngrirjes No frost
Kontroll Elektronik
 Instalimi Qendrim i lirë
Sistemi i ftohjesNo frost
NdriçimiLED

 

0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Frigorifer Hisense RT422N4ACF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.