L
  • No products in the cart.

HEKUR VERTIKAL SOKANY DF-019

/

HEKUR VERTIKAL SOKANY DF-019

1 stok

3,200 L

HEKUR VERTIKAL HAEGER

  • Lloji: hekur me avull.
  • Fuqia e vlerësuar: 1500W
  • Tensioni i vlerësuar: 220V 50Hz
  • Ngjyra: e bardhë / jeshile
  • Madhësia: 180 * 100 * 150 mm

Kodi: KOD0000000381

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎HEAGER
TipiHekur vertikal
Forca1500 W
KapacitetiEnë me ujë: 400 ml
FunksioneMbyllja automatike e sigurisë
Mbusheni në çdo kohë gjatë hekurosjes
Dyert që hapen anash
SubstratiQeramika SteamGlide
Gjatësia e kabllit1.5 m
Pjesa tjetërPerfekte per ta marre me vete kudo qe shkoni ne udhetime.

Hekurosja me kete hekur behet nepermjet avullit.

Koha e nxehjes se ujit eshte rreth 20 sekonda.

Perfekt për hekurosjen e perdeve dhe gjithcka qe qendron e varur.

Tensioni: 220 V

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.