L
  • No products in the cart.

KONDICIONER HISENSE 18 BTU DJ50XA0BG

Sold
/

KONDICIONER HISENSE 18 BTU DJ50XA0BG

S’ka stok

35,000 L

Koke kondicioneri Hisense 18 BTU DJ50XA0BG

· Super cool
· Lëkundje automatike 4D
· Super e heshtur (19db)
· Vetëpastrimi i brendshëm
· Inteligjente
· Ngrohje në 8ºC
· Instalim i lehtë
· Monitorimi i Wi-Fi

Shijoni rehatinë pa pritur

Nëpërmjet teknologjisë së nisjes së shpejtë të inverterit QSD, inverter AC Hisense arrin ftohje të shpejtë, duke ju bërë të ndiheni më të freskët 50% më shpejt se kondicionerët e zakonshëm.

Ofron një përvojë pa ndërprerje automatike të rrjedhjes së ajrit

Grilat e kondicionerit Hisense mund të lëvizin automatikisht në drejtime të ndryshme, majtas, djathtas, lart dhe poshtë, duke gjeneruar fluks ajri 4D për t’i bërë njerëzit në dhomë të rehatshëm.

Aktivizoni automatikisht modalitetin më të rehatshëm për ju

Thjesht shtypni butonin “Smart” dhe kondicioneri do të përshtatet automatikisht në modalitetin më të mirë bazuar në temperaturën e dhomës, thjesht dhe me lehtësi.

 

Kodi: KOD0000000115

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense
ModeliDJ50XA0BG
Dizajni i Ftohjes5000 W
Dizajni mesatar i ngrohjes4700 W
Ftohja e klasës së energjisëA++
Klasa energjetike Ngrohje mesatareA+
Dimensionet neto WxHxD (mm) Njësia e brendshme914x315x228
Dimensionet neto WxHxD (mm) Njësia e jashtme815 x 585 x 280
Gama e temperaturës së funksionimit (℃) ftohje-15℃ -43℃
Gama e temperaturës së funksionimit (℃) ngrohje-15℃-24℃
Gjatësia maksimale e lejuar e tubit në dërgesë5 metra
Niveli i zhurmës së njësisë së brendshme – Fuqia e zërit56 dB (A)

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.