L
  • No products in the cart.

LAVASTOVILJE AEG QL FFB3700PM

/ /

LAVASTOVILJE AEG QL FFB3700PM

1 stok

89,999 L

Lavastovilje AEG 60cm QL FFB3700PM
Lavastovilje Aeg autonome 15 vende(autonome, çelik inoks, A + + +, pjatalarëse me madhësi të plotë (60 cm), çelik inox, paketë me 15 vende)
Falë teknologjisë AirDry të AEG FFB63700PM, ju mund t’i vendosni enët tuaja direkt në dollapin e kuzhinës, pa pasur nevojë t’i thani ato me peshqir enësh. Ky funksion hap automatikisht derën e enëlarëses 10 centimetra, duke lejuar që pikat e fundit të thahen natyrshëm.
Cikli i kujdesshëm është i dobishëm për gotat tuaja të verës, ndërsa ciklin intensiv mund ta përdorni për tenxhere dhe tigane jashtëzakonisht të pista, dhe ciklin e shkurtër nëse keni nevojë për një pjatë ose filxhan të pastër. Me funksionin e vonesës së nisjes, mund të vononi fillimin e ciklit deri në 3 orë.
Në këtë mënyrë, ju thjesht mund të shkoni në shtrat dhe lavastovilja do të nisë programin gjatë natës, duke shfrytëzuar tarifat jashtë pikut.

Kodi: KOD0000000100

1 stok

Compare

Përshkrim

MarkaAEG
ModeliQL-FFB63700PM
KategoriaPjatalarëse
Dimensionet e produktit59.6 x 61 x 85 cm; 43.38 kg
Efikasitetit të energjisë‎A+++
Konsumim i energjise‎0.5 Watt
Kapaciteti11 litra
Konsumi Vjetor i Energjisë241 kilovat/orë
Annual Water Consumption3080 litra
Vlerësimi i performancës së larjesA
Vlerësimi i performancës së tharjesA
Niveli i zhurmes44 dB
I përshtatshëm për llojin e pjataveTava të pista, Gjysmë ngarkese enësh, Enë plastike, Gota vere (23 cm)

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.