L
  • No products in the cart.

LAVATRIÇE AEG 9 KG L6FBI943

Sold
/ /

LAVATRIÇE AEG 9 KG L6FBI943

S’ka stok

61,000 L

Lavatriçe AEG 9 kg L6FBI943

Makina larëse L6FBI943 Aeg 6000 Series është e pajisur me Teknologjinë ProSense®: programi i larjes është i optimizuar për të reduktuar fërkimin midis rrobave dhe për të shmangur larjen e tepërt.

 

Kodi: KOD0000000053

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Aeg
ModeliL6FBI943
Linjë6000
KategoriaMakinë larëse
Klasa energjikeC
Kapaciteti9 Kg
Rpm1351 rpm
Gjerësia60 cm
Lartësia85 cm
Thellesi66 cm
Absorbimi65 kW
Pesha neto (kg):73.5
Pesha bruto (kg):75

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.