L
  • No products in the cart.

LAVATRIÇE AEG 10 KG L6FBI143

Sold
/ /

LAVATRIÇE AEG 10 KG L6FBI143

S’ka stok

87,000 L

Lavatriçe AEG 10 kg L6FBI143

Kjo makinë larëse e Serisë 6000 është e pajisur me Teknologjinë ProSense®: programi i larjes është i optimizuar për të reduktuar fërkimin midis rrobave dhe për të shmangur larjen e tepërt, duke kursyer kohë, ujë dhe energji.

Sistem inteligjent që rregullon ciklin e larjes sipas ngarkesës, për të larë rrobat çdo ditë duke reduktuar kohën, konsumimin dhe konsumin e ujit dhe energjisë

Kjo makinë larëse është e pajisur me shportën GentleCare, e cila është projektuar posaçërisht për t’u kujdesur për rrobat tuaja. Fluturat e buta të ujit ngrijnë dhe mbrojnë rrobat tuaja gjatë larjes.

Motori inverter i kësaj lavatriçe është i besueshëm dhe i qëndrueshëm. Bazuar në përdorimin e teknologjisë së inverterit pa furça, ai krenohet me dridhje dhe konsum më të ulët dhe ofron performancë maksimale me zhurmë minimale.

 

Kodi: KOD0000000051

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Aeg
ModeliL6FBI143
Klasa e EnergjisëC
Kapaciteti10 kg
RPM1400 rpm
Tipi i produktit:Makinë larëse me ngarkesë të përparme
Pesha neto (kg):73.5
Pesha bruto (kg):75
Lartësia e paketimit (mm):900
Gjerësia e paketës (mm):640
Thellësia e paketimit (mm):710
SpecifikaSistemi total i kontrollit Aqua me alarm

Kabinet kundër dridhjeve

Tregimi i kohëzgjatjes së programit dhe kohës së mbetur

Kontroll i sensorizuar i shkumës

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.