L
  • No products in the cart.

Stilues Flokësh Remington Pro Spiral Curl CI 5319

/

Stilues Flokësh Remington Pro Spiral Curl CI 5319

2 stok

4,999 L

Stilues Flokësh Remington Pro Spiral Curl CI 5319

Stilues perfekt për kaçurrela. Kaçurrela spirale për të krijuar kaçurrelat më në modë këtë sezon. Falë veshjes qeramike antistatike, flokët pas stilimit mbeten të lëmuar dhe modeli i flokëve do të zgjasë për një kohë të gjatë.

 

Kodi: 4008496725403

2 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Remington
Numri i modelit të artikullitCI 5319
ModeliRemington Ceramic Curling Iron
Lloji i flokëve:Kaçurrela
Materiali:Qeramikë
Dimensionet e artikullit:14,57 x 2,36 x 5,12 inç
Fuqia:35 W
 Numri i niveleve të temperaturës:8
Ajri i ftohtë:Jo
Jonizimi:Po
Diametri:19 mm
Funksione shtesë:mbyllje automatike, veshje qeramike-turmaline

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.