L
  • No products in the cart.

TELEVIZOR HISENSE 43” SMART UHD H43A7500F

Sold
/

TELEVIZOR HISENSE 43” SMART UHD H43A7500F

S’ka stok

60,990 L

Televizor Hisense 43 Polsh Smart UHD H43A7500F

Televizori juaj Hisense 43A7500F shpalos të gjitha cilësitë e tij për të përmirësuar argëtimin tuaj të përditshëm. Përjetoni një foto 109 cm 4K Ultra HD me mbështetjen HDR10+ dhe Dolby Vision, shijoni një sistem stereo të pajtueshëm DTS Virtual:X 14 vat dhe gjeni veçori të përshtatshme të lidhura për të aksesuar përmbajtje shtesë. Ky televizor inteligjent është gjithashtu bujar me 4 portat HDMI 2.0 dhe dy porte USB, ndërkohë që ofron kontroll zanor me Amazon Alexa.

 

Kodi: KOD0000000142

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense
ModeliH43A7500F
Lloji i ekranitUHD Smart TV
Materiali/Ngjyra – Korniza e përparmePlastike / Gri
Pesha e produktit me bazë8.9kg
Dimensioni i produktit pa bazë (WxDxH)959×74×559mm
Teknologjia e zëritDTS Virtual-X
Tuner dixhital dhe analogDVB-T2/T/C/S2/S
Përshtatës LAN me valëPo
BluetoothPo
Furnizimi me energji elektrike100V-240V 50/60Hz
Ndërfaqja e përbashkët (CI+)Po(V1.4)
WiFiPo

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.