L
  • No products in the cart.

Televizor Hisense 55″ Class- Seria A6G

Sold
/

Televizor Hisense 55″ Class- Seria A6G

S’ka stok

L

TV 55″ 4K UHD HISENSE ANDROID SMART (2021)

  • Thjesht të Shkëlqyeshëm
    Seria A6G. Duke vërtetuar se gjërat e mira vijnë gjithashtu në paketa të mëdha.  Plus me mbajtëse me pozicione të dyfishta (në madhësi të zgjedhura) – dy grupe folesh të montimit, ju mund ta përshtatni atë që i përshtatet më së miri mobiljeve tuaja. Zgjidhni madhësinë e përsosur për hapësirën tuaj dhe shijoni cilësinë e figurës 4K UHD.
  • Karakteristikat kryesore të Serisë A6G
    A6G jep më shumë se katër herë rezolucionin e një ekrani të rregullt HD 1080p. Me Android TV, mund të zbuloni mbi 700,000 filma dhe shfaqje në një vend. Kërkojini Google të kontrollojë televizorin tuaj me zërin tuaj. Dhe transmetoni lehtësisht fotot, videot dhe muzikën tuaj nga pajisjet në televizor me Chromecast të integruar™. Shtojini kësaj Dolby Vision HDR dhe modalitetin e lojës me vonesë automatike të ulët. Ose siç e quajmë ne, një TV me pamje të mrekullueshme.

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense
Modeli55” A6G
Dimensionet e produktit me qëndrim48.5×30.4×8.9 inch
Pesha me qëndrim25.4 lbs
Madhësia aktuale e ekranit54.6 inch
Smart TvPo, Android
Kërkim ne WebPo
AlexaPo
Rezolucioni i ekranit3840 x 2160p
Lloji i rezolucionit4K
Lloji i panelit55″ Full Array LED Backlight LCD
Konsumi i energjisë125W
Gjuha në shfaqjen e ekranitEnglish/French/Spanish

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.