L
  • No products in the cart.

TELEVIZOR HISENSE 55 POLSH SMART UHD H55A7100F

/

TELEVIZOR HISENSE 55 POLSH SMART UHD H55A7100F

1 stok

84,990 L

TELEVIZOR HISENSE 55 POLSH SMART UHD H55A7100F

Zhytuni në detaje mahnitëse 4K HDR me Hisense A7100F. Rezolucioni 4K Ultra HD jep cilësi të mprehtë të figurës, ndërsa HDR maksimizon kontrastin dhe saktësinë e ngjyrave. UHD AI Upscaler përmirëson të gjitha sportet, shfaqjet televizive dhe filmat tuaj të preferuar në një cilësi super të qartë, gati 4K pa mundim.

Sistemi operativ VIDAA U Smart TV i Hisense ju lejon të shijoni të gjithë argëtimin tuaj të preferuar nga Netflix, Prime Video, Freeview Play dhe më shumë, dhe të kontrolloni televizorin tuaj duke përdorur zërin me Alexa të integruar.

 

Kodi: KOD0000000148

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense
Modeli55”  H55A7100F
Dimensionet e produktit me qëndrim1230 x 773 x 226 mm
Pesha me qëndrim12.6kg
RezolucioniUltra HD 3840×2160
Shfletues WebPo
NetflixPo
YoutubePo
Këndi i dukshmërisë178°
Lloji i dritës së prapmeDLED
Ndërfaqja e përdoruesitVIDAA U 3.0
Konsumi i energjisë130 W
Gjuha në shfaqjen e ekranitEnglish, German, French, Italian, Spanish, Portuguese, Dutch, Greek, Russian, Czech, Slovakian, Slovenian, Lithuanian, Latvian, Estonian, Ukrainian, Polish, Romanian, Hungarian, Bulgarian, Serbian, Croatian, Bosnian, Albanian, Macedonian, Montenegrin, Swedish, Danish, Finnish, Norwegian, Icelandic, Belarusian, Uzbek, Turkish, Arabic

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.