L
  • No products in the cart.

Televizor LG LED Smart TV 43 inç

Sold
/

Televizor LG LED Smart TV 43 inç

S’ka stok

L

LG LED Smart TV 43 inç i serisë LM6300 Full HD HDR TV Smart LED

Një ekran i plotë HD jep imazhe më të sakta në rezolucion mahnitës dhe ngjyra të gjalla. Procesori i avancuar i imazhit rregullon ngjyrën për imazhe më të pasura dhe më natyrale.
Shijoni bukurinë e ngjyrave të vërteta të natyrës në ekranin tuaj të televizorit. Katër procesorë të shpejtë dhe të saktë eliminojnë zhurmën dhe krijojnë ngjyra dhe kontrast më dinamik. Imazhet me rezolucion të ulët rriten dhe riprodhohen si imazhe më të qarta dhe më të gjalla. HDR aktive optimizon çdo skenë, duke ofruar detaje delikate dhe ngjyra të pasura. Formati multi-HDR, duke përfshirë HDR10 dhe HLG, i shoqëruar me teknologjinë dinamike të rregullimit skenë pas skene të LG-së, ju lejon të shijoni çdo përmbajtje video me cilësi të mahnitshme HDR. Do të shijoni audio të pasur, të përsosur dhe shumëdimensionale pasi altoparlantët e integruar në televizorin tuaj japin tingull nga të gjitha këndet.

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎LG
Modeli43” Smart Tv
Lloji i ekranitFHD
Rezolucioni1920 x 1080
Altoparlant (dalja e zërit)20W (10W per Channel)
Sistemi Operativ (OS)webOS Smart TV
Pritje e televizorit dixhital (tokësor, kabllor, satelitor)Po DVB-T2/C/S2
KablloDVB-C
SatelitorPo DVB-S2
Riprodhimi i audios me BluetoothPo
Pritje TV analogePo
Transmetimi i të dhënave (Specifikimet e vendit)Po
Furnizimi me energji elektrikeAC 100~240V 50-60Hz

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.