L
  • No products in the cart.

TELEVIZOR HISENSE 43” ANDROID FHD TV H43B6700PA

/

TELEVIZOR HISENSE 43” ANDROID FHD TV H43B6700PA

1 stok

58,990 L

Televizore Hisense 43 Polsh Android FHD TV H43B6700PA

Televizori Hisense Full HD përmban ekran 43 inç. Ky televizor inteligjent Hisense ju lejon të shfletoni dhe luani filma, shfaqje televizive dhe shumë më tepër nga interneti. Merrni një përvojë personale të teatrit në shtëpi me televizorin inteligjent Hisense 43N2170UW FHD. Relaksohuni, lëreni botën virtuale të marrë përsipër shqisat tuaja për të fluturuar me intrigë të shkaktuar nga pamjet dhe tingujt e saj kinematografik.

 

Kodi: KOD0000000143

 

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense
ModeliH43B6700PA
Lloji i televizorit:Smart TV
Telekomanda:Po
Numri i porteve RF:1
Lloji HD:Full HD
Pesha me qëndrim:9 kg
Lloji i procesorit:Quad Core
Rezolucioni i ekranit:1920×1080
Dimensionet (W x D x H) me stendë:97.1 x 20.3 x 61.3 cm
Portet Ethernet LAN (RJ-45):1
Pesha e produktit: 8.8 Kg
Lloji i ekranit:LED

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.