L
  • No products in the cart.

Tenxhere me presion Braisogona Vitesse inox, 6 L

/

Tenxhere me presion Braisogona Vitesse inox, 6 L

1 stok

13,999 L

Tenxhere me presion Braisogona Vitesse inox, 6 L

 

  • Bërë nga çeliku inox 18/10 i cilësisë më të lartë dhe bakelit rezistent ndaj nxehtësisë
  • Gërshërë e tipit vulë, duke lejuar hapje të lehtë dhe praktike pa hequr dorë nga një dizajn inovativ
  • Dy nivele funksionimi për të përgatitur të gjitha llojet e zierjeve në kohë rekord
  • Ka një diametër prej 22 cm
  • Ka kapacitet 6 litra

Kodi: KOD0000000192

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Braisogona
ModeliA185102
NgjyraArgjend
Dimensionet e produktit‎30 x 22 x 30 cm; 2 Kilogram
Kapaciteti6.5 litra
Diametri22 cm
MaterialiÇelik inox
Karakteristika të veçantaE disponueshme për soba elektrike, e disponueshme për soba me gaz, e disponueshme për soba me induksion
Pesha e artikullit2 kg
Lloji i kontrolluesitKontrolli i dorës

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.