L
  • No products in the cart.

Tenxhere Multicooker Hoffman 25ne1

Sold
/

Tenxhere Multicooker Hoffman 25ne1

S’ka stok

9,499 L

Tenxhere Multicooker Hoffman 25ne1

Gatuani cdo gje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.

Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

 

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hoffman
ModeliMulticooker
Klasi i konsumimit te energjise:A+++
Fuqia1000 Watt
Kapaciteti6 litra
Presioni maksimal:90kpa
Tasi i gatimit kunder ngjitjes se ushqimitPo
Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyesePo
Mbrojtje e sigurise per mbinxehjenPo
Programe18

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.