L
  • No products in the cart.

Universal Difuzor D52DU

Sold

Universal Difuzor D52DU

S’ka stok

1,499 L

Universal Difuzor D52DU

Difuzor profesional i përshtatshëm për tharëse flokësh profesionale dhe për modele të ndryshme të tyre.

Përdoret për tharje me ajer të nxehtë, sepse materiali prej plastike, e bën mjaft rezistent ndaj nxehtësisë.

Shumë i lehtë në përdorim dhe  i duhur për stilim të kacurrelave sa me natyralë.

KOD0000000234

S’ka stok

Compare

Përshkrim

MarkaUniversal Difuzor
ModeliD52DU
MaterialiPlastikë
NgjyraE zezë

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.