L
  • No products in the cart.

SHTRYDHESE GEKKO GK3888

/ /

SHTRYDHESE GEKKO GK3888

1 stok

9,000 L

SHTRYDHESE GEKKO GK3888

Fuqi 1200 W
Model professional
Pastrohet lehtësisht
Gomina Anti-rreshqitese ne bazament per nje Stabilitet Maksimal
Filteri dhe Tehet Prerese material: Celiku-Inox
Kodi: KOD0000000436

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎ GEKKO
ModeliGK3888
Fuqia ne Watt1200 W
Kapaciteti (ne Litra)‎1.5 L / 1100ml
Nivele shpejtesie2 Nivele shpejtesie
Pesha e produktit:2.59 kg
Permasat e produktit:20 x 28 x 33 cm
SpecifikaShtrydhesja ju ofron dhe ndarjen e tulit me lengun per te ndare vlerat ushqyese
Me fuqi 1200W dhe 2 nivele shpejtesie

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.