L
  • No products in the cart.

OFERTA MË E MIRË

Elektroshtëpiake të Mëdha

SOBË INDESIT I6V6C1A (X)/FR

Sold
SOBË INDESIT I6V6C1A (X)/FR

Sobë Gatimi Qendrim i lire Indesit I6V6C1AX/FR Dera është e pajisur me mentesha të reja dhe guarnicione metalike për heqjen e lehtë të derës së brendshme. Përparësitë: lehtësia e përdorimit dhe pastrimi. Kodi: KOD0000000123  

59,990 L

FRIGORIFER HISENSE I ZI A+ RB645N4BFE

Sold
FRIGORIFER HISENSE RB645N4BFE

Frigorifer Hisense i Zi A+ RB645N4BFE Dizajni premium dhe i dyerve të sheshta Falë thellësisë së tij prefekte dhe dizajnit premium dhe të sheshtë të dyerve, ky frigorifer përshtatet me çdo kuzhinë duke u integruar në çdo stil. Thellësi e reduktuar Dizajni ynë fokusohet në konceptin modern të kuzhinës, që do të thotë se lartësia dhe gjerësia ideale e frigoriferit mund të integrohen mirë në çdo dollap kuzhine për të kursyer hapësirë ​​dhe për të siguruar përdorim praktik dhe efikas....

99,990 L

FRIGORIFER HISENSE RB372N4AC2

Sold
FRIGORIFER HISENSE RB372N4AC2

Frigorifer Hisense Kombinat 178.5cm RB372N4AC2 • Totali No Frost • Niveli i ulët i zhurmës • Kontroll elektronik i brendshëm • Dritë LED e brendshme për ndarjen e frigoriferit • Derë e kthyeshme Kodi: 6921727047427

54,990 L

LAVATRIÇE AEG 9 KG SERIA 7 L7FEE942

Sold
AEG-9-KG

Lavatriçe AEG 9 KG SERIA 7 L7FEE942 Makina larëse AEG L7FEE942 Series 7000 është e pajisur me funksionin Final Steam i cili mund të aktivizohet në fund të ciklit të larjes, duke reduktuar palosjet deri në 30%. Programi i dedikuar i avullit gjithashtu freskon indet dhe eliminon aromat.    

110,000 L

LAVATRIÇE AEG 7 KG TOP L6TBG721

Sold
LAVATRIÇE AEG 7 KG TOP L6TBG721

Lavatriçe AEG 7 kg 1200 RPM TOP L6TBG721 Makina larëse AEG L6TBG721 Series 6000 është e pajisur me teknologjinë ProSense® që rregullon kohëzgjatjen e ciklit dhe konsumin e ujit dhe energjisë në varësi të ngarkesës.   Kodi: KOD0000000054

70,000 L

PIANURË CANDY 3G+1K CLG631SPX

PIANURË CANDY 3G+1K CLG631SPX

Pianure Candy 3G+1K CLG631SPX PROGRAMET DHE FUNKSIONET Elementi ngrohës i tipit 1 Djegësi i shpejtë me gaz Elementi ngrohës i tipit 2 Pllakë elektrike Elementi ngrohës i tipit 3 Djegësi gjysmë i shpejtë me gaz Elementi ngrohës i tipit 4 Djegësi ndihmës me gaz   Kodi: KOD0000000088  

22,000 L

Elektroshtëpiake të Vogla

Aspiratorë AEG

Sold
Aspiratorë AEG

Aspiratorë AEG X99384MD02 Rreth këtij artikulli AEG X99384MD02. Kapaciteti Rripi i tërheqjes maksimale: 840 M³/H Lartësia: 790 mm Thellësia: 470 mm Ngjyra e produktit : Inox Numri i llambave: 2 llamba (S). Lloji i filtrit të yndyrës: çelik inox Numri i filtrave Paketa prej: 3 (S). Klasa e efikasitetit të energjisë: A Fuqia e motorit: 270 W Konsumi vjetor i energjisë: 56 kWh. Gjerësia: 898 mm

39,999 L

Aspiratorë Ariston

Sold
Aspiratorë Ariston

Aspiratorë Ariston HHE60FIXHA HD 720p video resolution gives you crisp, clear and detailed live and recorded video on your mobile device, laptop or desktop Built-in microSD card slot supports 128 GB capacity to record video clip recordings based on motion triggers, schedules.

3,999 L

Aspiratorë Electrolux

Sold
Aspiratorë Electrolux

Aspiratorë Electrolux EFB60566DX Electrolux EFB60566DX. Fuqia maksimale e nxjerrjes: 685 m³/h, Lloji i nxjerrjes: Me kanal, Klasa e efikasitetit dinamik të lëngjeve: C. Lloji: Aspirator i montuar në mur, Ngjyra e produktit: Inox, Sasia e llambave: 2 llamba(s). Lloji i filtrit të yndyrës: Metal, Numri i filtrave: 2 pc(s). Klasa e efikasitetit të energjisë: C, Fuqia e motorit: 140 W, Konsumi vjetor i energjisë: 121.2 kWh. Gjerësia: 598 mm, Thellësia: 470 mm, Lartësia (min): 80 cm

Aspiratorë Aeg

Sold
Aspiratorë Aeg X99384MV03

Aspiratorë Aeg X99384MV03

Aspiratorë Ariston

Sold
Aspiratorë Ariston T HZTH9IX

Aspiratorë Ariston T HZTH9IX

39,999 L

Aspiratorë Candy

Sold
Aspiratorë Candy CCE116X

Aspiratorë Candy CCE116X

Klima

KONDICIONER HISENSE 18 BTU DJ50XA0BG

Sold
KONDICIONER HISENSE 18 BTU DJ50XA0BG

Koke kondicioneri Hisense 18 BTU DJ50XA0BG · Super cool · Lëkundje automatike 4D · Super e heshtur (19db) · Vetëpastrimi i brendshëm · Inteligjente · Ngrohje në 8ºC · Instalim i lehtë · Monitorimi i Wi-Fi Shijoni rehatinë pa pritur Nëpërmjet teknologjisë së nisjes së shpejtë të inverterit QSD, inverter AC Hisense arrin ftohje të shpejtë, duke ju bërë të ndiheni më të freskët 50% më shpejt se kondicionerët e zakonshëm. Ofron një përvojë pa ndërprerje automatike të rrjedhjes së...

35,000 L

KONDICIONER HISENSE CA35YR01G

Sold
KONDICIONER HISENSE CA35YR01G

Kondicioner Hisense 12 BTU Inverter CA35YR01G/CA35YR01W Kodi: KOD0000000112

52,000 L

Kondicioner Hisense

Kondicioner Hisense AKT35UR4RK4 Kontroll inteligjent: falë përdorimit të dy tabelave elektronike, sistemi lexon statusin e funksionimit të sistemit në një mënyrë më të menjëhershme dhe më të saktë. Sistemi i balancuar i energjisë: Kontrolli i dyfishtë i PCB-së parandalon çdo dëmtim ose rrezik të shkaktuar nga mbingarkesa e pamjaftueshme elektrike. Rrjetë e madhe e shpërndarjes së ajrit me fije aerodinamike për të siguruar punë të shpejtë të ajrit të kondicionuar dhe për të reduktuar nivelin e zhurmës.

60,000 L

KOKË KONDICIONERI HISENSE 7 BTU DJ20YD00G

KOKË KONDICIONERI HISENSE 7 BTU DJ20YD00G

Koke kondicioneri Hisense 7 BTU DJ20YD00G Teknologjia e drejtimit DC me valë sinus 180 ° Sistemi monitoron vazhdimisht ftohtësinë e kompresorit dhe krijon formën më efikase të valës për të përcaktuar kursimet efektive të konsumit. Kompresor me magnet rubidium Falë kompresimit më të madh të molekulave të gazit, kompresori me magnet rubidium garanton efikasitet më të madh dhe përthithje më të ulët Valvula e zgjerimit elektronik Njësia e jashtme përdor një valvul zgjerimi elektronik që rregullon dhe optimizon sasinë e...

25,000 L

KOKË + KOMPRESOR HISENSE 12 BTU QA35XX0AG/QA35XX0AW

Sold
KOKË + KOMPRESOR HISENSE 12 BTU QA35XX0AG/QA35XX0AW

Kokë + Kompresor Hisense 12 BTU QA35XX0AG/QA35XX0AW A+++ Kondicioner inverter Hisense R-32 SILENTIUM QA35XX0AG 12000 Seria BTU: Silentium përdor gazin e ri ekologjik R32 i cili, i kombinuar me kompresorin inverter DC, lejon arritjen e klasës së efikasitetit të energjisë A +++ si në ftohje ashtu edhe në ngrohje, me Wi- të integruar.   Kodi: KOD0000000116

105,000 L

KONDICIONER HISENSE TG35VE00G/TG35VE00VV

KONDICIONER HISENSE TG35VE00G/TG35VE00VV

Kondicioner Hisense 12 BTU TG35VE00G/TG35VE00VV Hisense - TG35VE00G. Kondicioner 12000 Btu/h Kondicioner inverter Monosplit me pompë nxehtësie të klasit A ​​++ / A + Gaz R32. Kondicioneri i Serisë Mini Apple Pie përbëhet nga njësia e brendshme: TG35VE00G dhe njësia e jashtme: TG35VE00W. Sensori i brendshëm i telekomandës është në gjendje të zbulojë temperaturën përreth dhe ta transmetojë këtë informacion në njësinë e brendshme, e cila sipas saj do të përshtatë funksionimin e saj për të siguruar rehati maksimale. Rehati...

68,000 L

TV Video & Audio

Televizor Hisense 55″ Class- Seria A6G

Sold

TV 55" 4K UHD HISENSE ANDROID SMART (2021) Thjesht të Shkëlqyeshëm Seria A6G. Duke vërtetuar se gjërat e mira vijnë gjithashtu në paketa të mëdha.  Plus me mbajtëse me pozicione të dyfishta (në madhësi të zgjedhura) - dy grupe folesh të montimit, ju mund ta përshtatni atë që i përshtatet më së miri mobiljeve tuaja. Zgjidhni madhësinë e përsosur për hapësirën tuaj dhe shijoni cilësinë e figurës 4K UHD. Karakteristikat kryesore të Serisë A6G A6G jep më shumë se katër...

L

Televizor HISENSE 43″ Class- Seria A6G

Sold

TV 43" 4K UHD HISENSE ANDROID SMART (2021) Thjesht i Shkëlqyeshëm Seria A6G. Duke vërtetuar se gjërat e mira vijnë gjithashtu në paketa të mëdha. Plus me mbajtëse me pozicione të dyfishta (në madhësi të zgjedhura) - dy grupe folesh të montimit, ju mund ta përshtatni atë që i përshtatet më së miri mobiljeve tuaja. Zgjidhni madhësinë e përsosur për hapësirën tuaj dhe shijoni cilësinë e figurës 4K UHD. Karakteristikat kryesore të Serisë A6G A6G jep më shumë se katër...

L

Televizor LG LED Smart TV 43 inç

Sold

LG LED Smart TV 43 inç i serisë LM6300 Full HD HDR TV Smart LED Një ekran i plotë HD jep imazhe më të sakta në rezolucion mahnitës dhe ngjyra të gjalla. Procesori i avancuar i imazhit rregullon ngjyrën për imazhe më të pasura dhe më natyrale. Shijoni bukurinë e ngjyrave të vërteta të natyrës në ekranin tuaj të televizorit. Katër procesorë të shpejtë dhe të saktë eliminojnë zhurmën dhe krijojnë ngjyra dhe kontrast më dinamik. Imazhet me rezolucion të...

L

TELEVIZOR HISENSE 43” Ultra HD H43A7100F

Sold

Televizor Hisense 43 polsh Ultra Hd H43A7100F SISTEMI OPERATIV VIDAA- Ndërfaqe inteligjente e personalizueshme e lehtë për t'u përdorur. Merr video sipas kërkesës duke përfshirë Netflix, YouTube, DSTV Now dhe Showmax. 4K - Përmirësoni figurën tuaj në cilësinë afër 4K * * Përmirësimi i cilësisë së figurës varet nga cilësia e sinjalit origjinal. TINGULLI DTS STUDIO- Shijoni një përvojë zhytëse të tingullit rrethues ndërsa shikoni filmat, serialet dhe sportet tuaja të preferuara. Kontrolloni televizorin tuaj nga pajisja juaj celulare. Kodi:...

59,999 L

TELEVIZOR HISENSE H43A7300F 43´´ UHD LED TV

Sold

Televizor Hisense Smart UHD H43A7300F  

58,990 L

TELEVIZOR HISENSE 43” SMART UHD H43A7500F

Sold

Televizor Hisense 43 Polsh Smart UHD H43A7500F Televizori juaj Hisense 43A7500F shpalos të gjitha cilësitë e tij për të përmirësuar argëtimin tuaj të përditshëm. Përjetoni një foto 109 cm 4K Ultra HD me mbështetjen HDR10+ dhe Dolby Vision, shijoni një sistem stereo të pajtueshëm DTS Virtual:X 14 vat dhe gjeni veçori të përshtatshme të lidhura për të aksesuar përmbajtje shtesë. Ky televizor inteligjent është gjithashtu bujar me 4 portat HDMI 2.0 dhe dy porte USB, ndërkohë që ofron kontroll zanor...

60,990 L
  • Të Rekomanduara
  • Produktet e Reja

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.