L
 • No products in the cart.

FRIGORIFER HISENSE I ZI A+ RB645N4BFE

Sold
/

FRIGORIFER HISENSE I ZI A+ RB645N4BFE

S’ka stok

99,990 L

Frigorifer Hisense i Zi A+ RB645N4BFE
 • Dizajni premium dhe i dyerve të sheshta
  Falë thellësisë së tij prefekte dhe dizajnit premium dhe të sheshtë të dyerve, ky frigorifer përshtatet me çdo kuzhinë duke u integruar në çdo stil.
 • Thellësi e reduktuar
  Dizajni ynë fokusohet në konceptin modern të kuzhinës, që do të thotë se lartësia dhe gjerësia ideale e frigoriferit mund të integrohen mirë në çdo dollap kuzhine për të kursyer hapësirë ​​dhe për të siguruar përdorim praktik dhe efikas.
 • Dorezë e integruar me veshje metalike
  Një dizajn modern me dorezë të integruar përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo stil ekzistues kuzhine.
 • Kapacitet i madh
  Ka shumë hapësirë ​​në frigorifer dhe frigorifer për të ruajtur të gjitha llojet e ushqimeve, të çdo madhësie. Ai gjithashtu ka katër dyer që hapen gjerësisht, kështu që ju mund të shihni gjithçka me një shikim.
Kodi: KOD0000000010

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense
ModeliRB645N4BFE
Emri i modelitFrigorifer i kombinuar
KonfigurimiNgrirëse e poshtme
Metoda e ftohjesKompresor
Kapaciteti495 Litra
Numri i rafteve3
Dimensionet e produktit69.4 x 70.4 x 200 cm; 88 Kg
KlasaE
SirtarFresh Zone
CrispZone Smart Humidity

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.