L
  • No products in the cart.

Lavastovilje Indesit DBE2B19AX

Sold
/ /

Lavastovilje Indesit DBE2B19AX

S’ka stok

58,999 L

Lavastovilje Indesit 60cm DBE2B19AX

INDESIT DBE2B19AX, Pjatalarëse e integruar me panelin e përparmë të dukshëm. Programi Half Load ju lejon të keni enët e pastra pa pasur nevojë të mbushni plotësisht lavastoviljen, duke kursyer energji elektrike dhe ujë. Fillimi i vonuar ju lejon të programoni ciklet e larjes gjatë ditës. Thjesht shtoni detergjentin dhe lëreni pjatalarëse Indesit të bëjë pjesën tjetër.

  • Klasa e efikasitetit të energjisë: F.
  • Përmasat (HxWxD) mm: 820x598x555mm.
  • Ngjyra: çelik inox.

Kodi: KOD0000000108

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Indesit
ModeliDBE2B19AX
TipologjiaPaneli i përparmë i dukshëm
Gjatësia59.8 cm
Gjerësia e ndarjes së integruar60 cm
Lartësia e ndarjes së integruar82 cm
Konsumi Vjetor i Energjisë300 kWh / vit
Klasa e re e energjisë F
Zhurma49 dB
Thellësia e ndarjes së integruar56 cm
Funksione specialeSensori i sasisë së ngarkesës
Të tjera:Ecobonus

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.