L
  • No products in the cart.

LAVATRIÇE AEG 9 KG SERIA 7 L7FEE942

Sold
/ /

LAVATRIÇE AEG 9 KG SERIA 7 L7FEE942

S’ka stok

110,000 L

Lavatriçe AEG 9 KG SERIA 7 L7FEE942

Makina larëse AEG L7FEE942 Series 7000 është e pajisur me funksionin Final Steam i cili mund të aktivizohet në fund të ciklit të larjes, duke reduktuar palosjet deri në 30%. Programi i dedikuar i avullit gjithashtu freskon indet dhe eliminon aromat.

 

 

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎AEG
ModeliL7FEE942
Klasa e re e efikasitetit të energjisë:C
Kapaciteti i plotë i ngarkesës (Kg)9 kg
Shpejtësia maksimale e rrotullimit1400 RPM
KategoriaMakinë larëse
Dimensionet (mm) (HxWxD):60x85x60 cm
Niveli i zhurmes (DB):51 dBA
Seria:Seria 7000
SpecifikaEstetike me sirtar argjendi dhe ekran LCD me kontroll me prekje

Dorezë e madhe HiFi me argjend

Dorezë ergonomike

SilentSystem

Sistemi i kontrollit me Aqua Alarm

Tregimi i kohëzgjatjes dhe kohës së mbetur të programit

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.