L
  • No products in the cart.

Televizorë

SAMSUNG SAMSUNG 50″ AU7100 (2021) 4K ULTRA HD HDR SMART TV

SAMSUNG 50" AU7100 (2021) 4K Ultra HD HDR Smart TV Gjithçka që shikoni është përmirësuar në detaje mbresëlënëse 4K Ultra HD Ekrani pa korniza afër, kështu që gjithçka që ju pëlqen është fotografia e mrekullueshme Sinkronizon altoparlantët e televizorit dhe shiritit të zërit në harmoni të përsosur Aplikacionet Smart TV: Netflix, Prime Video, Disney+, BT Sport dhe më shumë Kodi: KOD0000000458

77,000 L

TELEVIZOR HISENSE 43” ANDROID FHD TV H43B6700PA

Televizore Hisense 43 Polsh Android FHD TV H43B6700PA Televizori Hisense Full HD përmban ekran 43 inç. Ky televizor inteligjent Hisense ju lejon të shfletoni dhe luani filma, shfaqje televizive dhe shumë më tepër nga interneti. Merrni një përvojë personale të teatrit në shtëpi me televizorin inteligjent Hisense 43N2170UW FHD. Relaksohuni, lëreni botën virtuale të marrë përsipër shqisat tuaja për të fluturuar me intrigë të shkaktuar nga pamjet dhe tingujt e saj kinematografik.   Kodi: KOD0000000143  

58,990 L

TELEVIZOR HISENSE 43” SMART UHD H43A7500F

Sold

Televizor Hisense 43 Polsh Smart UHD H43A7500F Televizori juaj Hisense 43A7500F shpalos të gjitha cilësitë e tij për të përmirësuar argëtimin tuaj të përditshëm. Përjetoni një foto 109 cm 4K Ultra HD me mbështetjen HDR10+ dhe Dolby Vision, shijoni një sistem stereo të pajtueshëm DTS Virtual:X 14 vat dhe gjeni veçori të përshtatshme të lidhura për të aksesuar përmbajtje shtesë. Ky televizor inteligjent është gjithashtu bujar me 4 portat HDMI 2.0 dhe dy porte USB, ndërkohë që ofron kontroll zanor...

60,990 L

TELEVIZOR HISENSE 43” Ultra HD H43A7100F

Sold

Televizor Hisense 43 polsh Ultra Hd H43A7100F SISTEMI OPERATIV VIDAA- Ndërfaqe inteligjente e personalizueshme e lehtë për t'u përdorur. Merr video sipas kërkesës duke përfshirë Netflix, YouTube, DSTV Now dhe Showmax. 4K - Përmirësoni figurën tuaj në cilësinë afër 4K * * Përmirësimi i cilësisë së figurës varet nga cilësia e sinjalit origjinal. TINGULLI DTS STUDIO- Shijoni një përvojë zhytëse të tingullit rrethues ndërsa shikoni filmat, serialet dhe sportet tuaja të preferuara. Kontrolloni televizorin tuaj nga pajisja juaj celulare. Kodi:...

59,999 L

Televizor HISENSE 43″ Class- Seria A6G

Sold

TV 43" 4K UHD HISENSE ANDROID SMART (2021) Thjesht i Shkëlqyeshëm Seria A6G. Duke vërtetuar se gjërat e mira vijnë gjithashtu në paketa të mëdha. Plus me mbajtëse me pozicione të dyfishta (në madhësi të zgjedhura) - dy grupe folesh të montimit, ju mund ta përshtatni atë që i përshtatet më së miri mobiljeve tuaja. Zgjidhni madhësinë e përsosur për hapësirën tuaj dhe shijoni cilësinë e figurës 4K UHD. Karakteristikat kryesore të Serisë A6G A6G jep më shumë se katër...

L

Televizor Hisense 50 polsh Led smart 4K H50N6800

Me këtë televizor, ju thjesht mund të gëzoni çdo film, serial ose dokumentar në cilësi të përsosur me një rezolucion të mprehtë 4K UHD 3840 x 2160 pikselë. Televizori gjithashtu mbështet HbbTV, Netflix ose ndarjen e lehtë të mediave nëpërmjet Anyview. E veçanta e këtij TV është që ofron mundësi inçizimi të programeve përmes USB si dhe ka zë kumbues e të qartë me fuqi prej 2x10W. Përfshin konektorë HDMI, USB, LAN, Cl, RCA.

82,990 L

Televizor Hisense 50 Polsh Smart Led 4K H50E76GQ

Televizor Hisense 50 Polsh Smart Led 4K H50E76GQ Ky televizor ka veçori teknike ideale për performancë të përsosur. Është me diagonale 50'' dhe rezolucion 3840 x 2160 (4K UHD). Altoparlantët kanë kapacitet 20 W dhe mbështet teknologjitë HDR10 +, HLG, Smart. Ka pranues DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC) dhe lidhet me pajisje përmes portit HDMI, USB, audio. KOD0000000145

79,990 L

TELEVIZOR HISENSE 50” SMART UHD H50A7100F

Sold

Televizor Hisense 50 Polsh Smart UHD H50A7100F   Kodi: KOD0000000144

69,990 L

TELEVIZOR HISENSE 50” SMART UHD H50U7QF

Televizor Hisense 50 Polsh Smart UHD H50U7QF   Kodi: KOD0000000147

88,990 L

Televizor Hisense 55 Polsh Led UHD H55A7500F

Televizor Hisense 55 Polsh Led UHD H55A7500F Asnjë ekran nuk mund të shfaqë të gjitha ngjyrat që ne në fakt shohim në realitet. Por, një gamë e gjerë ngjyrash rrit shumë atë që mund të na tregojë ekrani i televizorit. Me televizorët ULED Hisense ngjyrat zgjerohen në më shumë se 90% të DCI-P3, që do të thotë se imazhi që shohim është çuditërisht afër botës reale. Misioni i televizorëve Hisense në lidhje me ngjyrën nuk është vetëm ngopja, por edhe...

84,990 L

TELEVIZOR HISENSE 55 POLSH SMART UHD H55A7100F

TELEVIZOR HISENSE 55 POLSH SMART UHD H55A7100F Zhytuni në detaje mahnitëse 4K HDR me Hisense A7100F. Rezolucioni 4K Ultra HD jep cilësi të mprehtë të figurës, ndërsa HDR maksimizon kontrastin dhe saktësinë e ngjyrave. UHD AI Upscaler përmirëson të gjitha sportet, shfaqjet televizive dhe filmat tuaj të preferuar në një cilësi super të qartë, gati 4K pa mundim. Sistemi operativ VIDAA U Smart TV i Hisense ju lejon të shijoni të gjithë argëtimin tuaj të preferuar nga Netflix, Prime Video,...

84,990 L

Televizor Hisense 55 polsh Ultra Led UHD Smart H55U8GQ

  Televizor Hisense 55 polsh Ultra Led UHD Smart H55U8GQ Gjithçka që shikoni është përmirësuar në detaje mbresëlënëse 4K Ultra HD Ekrani pa korniza afër Sinkronizon altoparlantët e televizorit dhe shiritit të zërit në harmoni të përsosur Aplikacionet Smart TV: Netflix, Prime Video, Disney+, BT Sport dhe më shumë     KOD0000000150

189,990 L

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.