L
  • No products in the cart.

Televizor Hisense 50 polsh Led smart 4K H50N6800

/

Televizor Hisense 50 polsh Led smart 4K H50N6800

1 stok

82,990 L

Me këtë televizor, ju thjesht mund të gëzoni çdo film, serial ose dokumentar në cilësi të përsosur me një rezolucion të mprehtë 4K UHD 3840 x 2160 pikselë. Televizori gjithashtu mbështet HbbTV, Netflix ose ndarjen e lehtë të mediave nëpërmjet Anyview. E veçanta e këtij TV është që ofron mundësi inçizimi të programeve përmes USB si dhe ka zë kumbues e të qartë me fuqi prej 2x10W. Përfshin konektorë HDMI, USB, LAN, Cl, RCA.

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense
ModeliAU7100
Madhësia e ekranit50 in
Rezolucioni i ekranit4K UHD (2160p)
Hyrjet HDMI:3
Dimensionet (WxDxH) – pa stendë111.68 cm x 5.99 cm x 64.42 cm
LidhshmëriaWi-Fi, LAN, Bluetooth
Digital TV TunerDVB-C, DVB-T2
Asistent inteligjentGoogle Assistant, Alexa (nuk ofrohet për disa gjuhë dhe vende)
USBPo
Klasa e EnergjisëG
Konsumi i energjisë operative87 Watt
Pesha (Kg)17,4kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.