L
  • No products in the cart.

Televizor Hisense 50 Polsh Smart Led 4K H50E76GQ

/

Televizor Hisense 50 Polsh Smart Led 4K H50E76GQ

1 stok

79,990 L

Televizor Hisense 50 Polsh Smart Led 4K H50E76GQ

Ky televizor ka veçori teknike ideale për performancë të përsosur. Është me diagonale 50” dhe rezolucion 3840 x 2160 (4K UHD). Altoparlantët kanë kapacitet 20 W dhe mbështet teknologjitë HDR10 +, HLG, Smart. Ka pranues DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC) dhe lidhet me pajisje përmes portit HDMI, USB, audio.

KOD0000000145

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense
ModeliH50E76GQ
Madhësia e ekranit50 in
Rezolucioni i ekranit4K UHD (2160p)
Hyrjet HDMI:3
Dimensionet (WxDxH) – pa stendë111.68 cm x 5.99 cm x 64.42 cm
LidhshmëriaWi-Fi, LAN, Bluetooth
Digital TV TunerDVB-C, DVB-T2
Asistent inteligjentGoogle Assistant, Alexa (nuk ofrohet për disa gjuhë dhe vende)
USBPo
Klasa e EnergjisëG
Konsumi i energjisë operative85Watt
Pesha (Kg)11.4 kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.