L
  • No products in the cart.

LAVATRIÇE AEG 9 KG L7FBE941

Sold
/ /

LAVATRIÇE AEG 9 KG L7FBE941

S’ka stok

90,000 L

Lavatriçe AEG 9 kg L7FBE941 1400 RPM

Makina larëse AEG L7FBE941 Series 7000 është e pajisur me funksionin Final Steam i cili mund të aktivizohet në fund të ciklit të larjes, duke reduktuar palosjet deri në 30%. Programi i dedikuar i avullit gjithashtu freskon indet dhe eliminon aromat.

 

Kodi: KOD0000000055

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎AEG
ModeliL7FBE941
Klasa energjikeA+++-30%
Kapaciteti9 kg
Rpm1400 rpm
Gjerësia60 cm
Lartësia85 cm
Thellësi64 cm
Emetimi i zhurmës gjatë larjes51 dB
Emetimi i zhurmës gjatë rrotullimit75 dB
KategoriaMakinë larëse
Opsione:zbutës, njolla, larje paraprake, shpëlarje shtesë, avull përfundimtar, fillimi me vonesë, eko, kursim kohe

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.