L
  • No products in the cart.

TELEVIZOR HISENSE 43” Ultra HD H43A7100F

Sold
/

TELEVIZOR HISENSE 43” Ultra HD H43A7100F

S’ka stok

59,999 L

Televizor Hisense 43 polsh Ultra Hd H43A7100F

  • SISTEMI OPERATIV VIDAA- Ndërfaqe inteligjente e personalizueshme e lehtë për t’u përdorur. Merr video sipas kërkesës duke përfshirë Netflix, YouTube, DSTV Now dhe Showmax.
  • 4K – Përmirësoni figurën tuaj në cilësinë afër 4K * * Përmirësimi i cilësisë së figurës varet nga cilësia e sinjalit origjinal.
  • TINGULLI DTS STUDIO- Shijoni një përvojë zhytëse të tingullit rrethues ndërsa shikoni filmat, serialet dhe sportet tuaja të preferuara.
  • Kontrolloni televizorin tuaj nga pajisja juaj celulare.

Kodi: KOD0000000140

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense
ModeliH43A7100F
Procesori / BërthamaMSD6886NQHAT-8-00GG/ 4
Altoparlantët të montuar në mbylljePo
Dimensionet pa mbështetëse (W x L x D)961 × 560 × 83 mm
Rezolucioni (DPI)3840 x 2160
Teknologjia e shfaqjesLCD / LED lit
Ndërfaqja e përdoruesit (UI)VIDAA U3
Madhësia e ekranit (e rrumbullakosur në numrin e plotë më të afërt)108 cm, 43 “
Koha e përgjigjes8 ms
Frekuenca e rifreskimit të imazhit60 Hz
Lista e kanaleve të preferuaraPo
Pesha bruto (Kg)9,8kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.