L
  • No products in the cart.

Furrë Inkaso INDESIT IFW6530BL

/ /

Furrë Inkaso INDESIT IFW6530BL

1 stok

47,999 L

Furrë  Inkaso INDESIT e Zezë IFW6530BL

Furra elektrike Indesit IFW 6530 BL ka mënyra të ndryshme gatimi duke përfshirë funksionin e skarës, perfekt për pjekjen e mishit dhe peshkut në skarë ose për të pjekur në skarë duke ju kursyer kohë.

Kliko & Pastro
Falë Click & Clean është e mundur të nxirret dera e brendshme xhami e furrës në dy hapa të thjeshtë, në mënyrë që të pastrohet lehtësisht.

Statike
Programi Static siguron një shpërndarje ideale të nxehtësisë brenda zgavrës së furrës, duke ju lejuar të përgatisni pjata
jashtë orarit.

Grill
Funksioni Grill është i përsosur për pjekjen e mishit dhe peshkut në skarë, ose për të pjekur në skarë duke ju bërë të kurseni kohë.

Gratin
Programi Gratin kombinon shpejtësinë e skarës me efikasitetin e programit të ventiluar, për një gratin perfekt.

Grill me anim
Dizajni i skarës novatore ju lejon ta shkëputni atë dhe ta mbështetni atë për t’i dhënë akses në një pastrim më të lehtë të murit të sipërm të
zgavër.

Ndriçim i ri
Një llambë e brendshme më e madhe dhe më shumë shkëlqim, për të parë në mënyrë perfekte pjatat tuaja në gatim.

Rrjete të reja
Grilat e reja Indesit presin pjata të të gjitha madhësive, perfekte për recetat tuaja.

Kodi: KOD0000000048

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Indesit
ModeliIFW6530BL
Kapaciteti (L)66
Dimensionet HxWxD (cm)59,5×59,5×55,1
Absorbimi0.79 kW
Lloji i kontrolleve:Mekanik
Vëllimi i përdorshëm (l):66
NgjyraInoks
Konsumi konvencional i energjisë (kWh):0.79
Konsumi i energjisë termo-ventiluar (kWh):0.88
Klasa e energjisëA
ProgrameKliko & Pastro
Statike
Grill
Gratin
Grill me anim
Ndriçim i ri
Rrjete të reja

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.