L
  • No products in the cart.

LAVASTOVILJE HOTPOINT ARISTON TOTAL INKASO HSIE2B19

/ /

LAVASTOVILJE HOTPOINT ARISTON TOTAL INKASO HSIE2B19

1 stok

55,999 L

Lavastovilje Hotpoint Ariston total inkaso HSIE2B19 45cm A+ Inverter
Veçoritë e kësaj pjatalarëse të integruar Hotpoint: model i vogël i hollë me një numër të madh cilësimesh vendi, për të pasur të gjithë hapësirën e nevojshme, brenda dhe jashtë enëlarëses. Konsumi i ulët i ujit i kombinuar me një dizajn ergonomik dhe kompakt. Ngjyra e bardhë. Këmbë të rregullueshme në lartësi për stabilitet të përsosur në çdo sipërfaqe.

 

Kodi: KOD0000000106

1 stok

Compare

Përshkrim

MarkaHotpoint Ariston
ModeliHSIE2B19
TipiInkaso
Kapaciteti10 sete
Klasi i energjisë‎A+
Niveli i zhurmës51 db
Numri i programeve4
Paneli i kontrollitMekanik
Konsumi vjetor i ujit (l):2660
Konsumi i ujit për cikël Eko (litra):9.5
Permasat45x82x55 cm
Konsumi i energjisë në modalitetin e gatishmërisë (BE 2017/1369)0,50
Konsumi i ujit i programit eko në litra për cikël (BE 2017/1369)11,5
Konsumi i ujit i programit eko në litra për cikël (BE 2017/1369)11,5
Kohëzgjatja e programit (BE 2017/1369)4:00

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.