L
  • No products in the cart.

Imetec Bellissima 11234G

Sold
/

Imetec Bellissima 11234G

S’ka stok

3,999 L

STILUES IMETEC 11234G

Imetec Bellissima 11234G i lëshuar në vitin 2020 dhe në 2022 ka karakteristika të mrekullueshme (më i miri në 82% e të gjithë tharëseve të flokëve).

Kodi: 8007403112349

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Imetec
 Modeli11234G
Numri i gjëndjeve të temperaturës:2
Fuqia400 Watt
Numri i shpejtësive të rrjedhës së ajrit2
Diametri i furçës21 mm
Aftësia për të pastruar dhëmbët / shpohetPo
Kontroll i pavarur i ngrohjes dhe rrjedhës së ajritJo
JonizimiJo
Rrotullimi i kordonitPo
Gjatësia e kordonit të energjisëm
Gjerësia/ Lartësia/ Thellesi / Pesha200 mm/ 50 mm/ 50 mm / 290 g

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.