L
  • No products in the cart.

SHTRYDHËSE FRUTASH BRAUN J300 4292

/ /

SHTRYDHËSE FRUTASH BRAUN J300 4292

1 stok

12,990 L

Shtrydhëse Frutash Braun J300 4292

  • 2 shpejtësi për përpunimin e frutave të buta dhe të forta
  • Gryka kundër spërkatjes mundëson që lëngu të rrjedhë vertikalisht në gotë
  • Enë me tul e cila është ergonomike dhe e lehtë për tu hequr
  • Siguria në 4 drejtime që do të thotë se nëse një nga kushtet e sigurisë nuk plotësohet, motori do të ndalojë brenda 3 sekondave
  • Lëngim i shpejtë në vetëm 15 sekonda për të shijuar një gotë lëng

Kodi; 4210201045144

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Braun House Hold
Modeli J300 4292
NgjyraE zezë Premium
Dimensionet e produktit‎21 x 42 x 30 cm; 4.71 Kg
Kapaciteti1.25 litra
Fuqia/Vat800 wat
MaterialiPlastike
Fikja automatikeJo
Numri i Shpejtësive2
Pesha e artikullit‎4.71 kg
SpecifikaEkstraktues me shtrydhëse frutash për fruta të plota, agrume dhe perime

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.