L
  • No products in the cart.

SHTRYDHËSE AGRUMESH ARIETE AR01-0408

/ /

SHTRYDHËSE AGRUMESH ARIETE AR01-0408

1 stok

3,299 L

Shtrydhese frutash e markes Ariete

Perfitoni lengje ushqyese, plot vitamina dhe vlera per te jetuar shendetshem dhe me vlerat e duhura ushqyese. Nje leng frutash eshte nje alternative ideale per cdo moment kur ndjeheni te lodhur, me pak energji.

Me fuqi 500W dhe 2 nivele shpejtesie, me nivelet 1 dhe 2 ju mund te zgjidhni te nxirrni lengun e deshiruar, duke ndryshuar fuqine e perdorimit te motorit ne varesi te ushqimit qe po shtrydhni.

 

Kodi: KOD0000000224

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎ARIETE
Modeli AR01-0408
Fuqia ne Watt500 W
Kapaciteti (ne Litra)‎1.5 L / 450ml
Nivele shpejtesie2 Nivele shpejtesie
Pesha e produktit:2.59 kg
Permasat e produktit:20 x 28 x 33 cm
SpecifikaShtrydhesja ju ofron dhe ndarjen e tulit me lengun per te ndare vlerat ushqyese
Me fuqi 500W dhe 2 nivele shpejtesie

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.