L
  • No products in the cart.

FSHESA HOOVER S2IN1300C 011 STEAM JET

/

FSHESA HOOVER S2IN1300C 011 STEAM JET

1 stok

11,990 L

FSHESA HOOVER S2IN1300C 011 STEAM JET

Lëvizja me avull Hoover S2IN1300C 011 është leckë dhe pistoletë me avull të përshtatshme për pastrimin e plotë të dyshemeve dhe sipërfaqeve vertikale. I pozicionuar vertikalisht dhe i pajisur me ndarje kablloje.

  • 2IN1: Lëshues me avull për sipërfaqe të mëdha dhe pistoletë me avull të lëvizshme për sipërfaqe vertikale
  • Fuqia: 1300 W
  • Gati me avull në 30 sekonda
  • Autonomia: deri në 15 minuta
  • Nuk ka nevojë të përdorni kimikate dhe detergjentë

Kodi: 8016361893924

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎HOOVER
ModeliS2IN1300C
Kapaciteti0.35 l
Dimensionet e produktit15.6 x 15.6 x 111 cm; 2.07 Kg
Fuqi1300 watt
Klasa e efikasitetit të etiketës së energjisëA deri në C
Autonomia15 minuta
Karakteristika të veçantaPa çantë
Pesha e artikullit2.07 kg
Koha e ngrohjes (min):0.5
Kapaciteti i rezervuarit të ujit (l):0.35 litra

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.