L
  • No products in the cart.

SHTRYDHËSE BRAUN J500

Sold
/ /

SHTRYDHËSE BRAUN J500

S’ka stok

14,999 L

Shtrydhëse Braun J500

  • Sistemi i lëngjeve të shpejta. 15 sekonda për një gotë lëng
  • Grykë e madhe 75 mm për të përpunuar fruta të plota
  • Sistem kundër pikave
  • Enë me tul 2L
  • Furçë pastrimi

Kodi: KOD0000000197

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Braun House Hold
ModeliJ 500
NgjyraE zezë
Dimensionet e produktit‎30 x 21 x 42 cm; 6 Kg
Kapaciteti1.25 litra
Fuqia/Vat900 wat
MaterialiÇelik inox
Fikja automatikePo
Koha e ekzekutimit0 minuta
Pesha e artikullit‎6 kg
Numri i Shpejtësive‎2
Klasa e Efiçencës së EnergjisëA
SpecifikaLëng jashtëzakonisht i shëndetshëm

Ekstraktues me shtrydhëse frutash për fruta të plota, agrume dhe perime

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.