L
  • No products in the cart.

BËRËSE FRAPEJE FUEGO HSM705

/

BËRËSE FRAPEJE FUEGO HSM705

2 stok

2,499 L

BËRËSE FRAPEJE FUEGO HSM705

Miksoni milkshake të shijshëm dhe të shëndetshem
Optimizuar me dy shpejtësi
Ideal për stinën e verës, përziejeni akullin dhe frutat dhe jepini tjetër dimension ditëve të nxehta në shtëpinë tuaj
Dizenjuar për të përgatitur frape, koktejle, milkashke, kapuciono.
Kodi: 7900000135708

2 stok

Compare

Përshkrim

MarkaFUEGO
ModeliHSM705
Gjerësia41 cm
Kapaciteti450ml
Motori:Me nivele minimale te zhurmes
Tensioni‎220-240v 50/60Hz
Fuqia1000 W
VeçoriIdeal per stinen e veres, perzjeni akullin dhe frutat dhe jepini tjeter dimension diteve te nxehta ne shtepine tuaj
Dizenjuar per te pergatitur frape, koktejle, milkashke, kapuciono.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.