L
  • No products in the cart.

BLENDER ELECTROLUX E7TB1-8SSM

/ /

BLENDER ELECTROLUX E7TB1-8SSM

1 stok

18,999 L

BLENDER ELECTROLUX E7TB1-8SSM

  • Motor i fuqishëm 900 W
  • Xhami dhe tehet prerëse mund të lahen në enëlarëse
  • Rezultat të përsosur përzierjeje.

Kodi: 7332543629527

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎ELECTROLUX
ModeliE7TB1-8SSM
Dimensionet e produktit25 x 29 x 44; 3 Kilogram
Kapaciteti1.5 Litra
Kapaciteti i vëllimit1.5 Litra
Fuqia/Vat‎900 Wat
Tensioni230
MaterialiÇelik
Numri i Shpejtësive2
Pesha e artikullit3 Kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.