L
  • No products in the cart.

BLENDER IMETEC 7383 FRULATOR

/ /

BLENDER IMETEC 7383 FRULATOR

3 stok

4,999 L

BLENDER IMETEC 7383 FRULATOR

  •  Performancë optimale për përzierje pa mundim me gotën e qelqit 0.7 litra .
  • Me tehet prej çeliku të pandryshkshëm për përzierje të lehtë
  • Mulli bluarjeje për kokrrat e kafesë, arrat dhe erëzat.
  • Funksioni i shtypjes së akullit, sistemi i mbylljes së sigurisë, këmbët gome.

Kodi: KOD0000000221

3 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎IMETEC
Modeli7383
Dimensionet e produktit‎26.1 x 19.7 x 14.4 cm; 1.15 Kilograms
Kapaciteti1.5 Litra
Kapaciteti i vëllimit0.7 Litra
Fuqia/Vat200 Wat
Tensioni230
MaterialiXhami
Numri i Shpejtësive2
Pesha e artikullit1.14 Kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.