L
  • No products in the cart.
Sold
/

NUTRIBULLET 900W

S’ka stok

6,500 L

NUTRIBULLET 900W

Njihuni me nutribullet Pro, blenderin tonë personal kompakt dhe të optimizuar 900 vat. Zgjidhni nga një sërë ngjyrash, duke përfshirë botime ekskluzive me ngjyra mat, të disponueshme vetëm përmes faqes sonë të internetit. Ju vendosni se çfarë hyn për të përfituar sa më shumë nga çdo përbërës, çdo ditë.

KOD0000000583

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎NUTRIBULLET
Fuqia ne Watt900 W
Kapaciteti (ne Litra)‎1.5 L / 650ml
Nivele shpejtesie2 Nivele shpejtesie
Pesha e produktit:2.59 kg
Permasat e produktit:12.01″ x 7.72″ x 15.94″
SpecifikaShtrydhësja ju ofron dhe ndarjen e tulit me lëngun për të ndarë vlerat ushqyese
Me fuqi 900W dhe 2 nivele shpejtësie

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.