L
  • No products in the cart.

Stilues Imetec 11225

Sold
/

Stilues Imetec 11225

S’ka stok

2,999 L

STILUES IMETEC 11225

Veshje qeramike dhe turmalinë: flokët të  mbrojtur falë shpërndarjes së njëtrajtshme të nxehtësisë dhe shkëlqimi përmes jonizimit natyral hidraton, rigjallëron dhe redukton efektin elektrostatik të flokëve.

 

Kodi: 8007403112257

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎IMETEC
 Modeli11225
Fuqia50 W
Tensioni100-240V
Numri i mënyrave1
Gjatësia e kordonit1.8 m
Temperatura maksimale e ngrohjes210 °C
LlojiMashë
Diametri Mashës19 mm
Veshje qeramikePo
Kordoni rrotulluesPo
Veshje turmalinëPo

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.