L
  • No products in the cart.

TENXHERE PRESION MONIX CLASSICA BRA 4LIT

/ /

TENXHERE PRESION MONIX CLASSICA BRA 4LIT

1 stok

11,999 L

TENXHERE PRESION MONIX CLASSICA BRA 4LIT

Bërë nga çeliku inox i cilësisë më të lartë dhe bakelit rezistent ndaj nxehtësisë
Gërshërë e tipit vulë, duke lejuar hapje të lehtë dhe praktike pa hequr dorë nga një dizajn inovativ
Dy nivele funksionimi për të përgatitur të gjitha llojet e zierjeve në kohë rekord
Ka kapacitet 4 litra

KODI:KOD0000000363

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎MONIX
ModeliCLASSICA BRA
NgjyraArgjend
Dimensionet e produktit‎11.81 x 9.45 x 11.81 inches 2 Kilogram
Kapaciteti4 litra
Diametri22 cm
MaterialiÇelik inox
Karakteristika të veçantaE disponueshme për soba elektrike, e disponueshme për soba me gaz, e disponueshme për soba me induksion
Pesha e artikullit2 kg
Lloji i kontrolluesitKontrolli i dorës

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.