L
  • No products in the cart.

BLENDER SOKANY 3 IN 1 (SK-5011-7)

/ /

BLENDER SOKANY 3 IN 1 (SK-5011-7)

11 stok

4,500 L

BLENDER SOKANY 3 IN 1 (SK-5011-7)

  •  Materiali elegant prej çeliku inox 
  • Dorezë ergonomike për një mbrojtëse të sigurt nga spërkatja për të parandaluar spërkatjen e ushqimit.
  • Ofron komoditet dhe lehtësi të shkëlqyeshme për përzierje.
  •  Blender me teh të mprehtë për të bërë pure dhe përbërës të lëngshëm në smoothie;
  •  Funksionimi me 2 shpejtësi: 2 cilësime shpejtësie për t’iu përshtatur përbërësve dhe bashkëngjitjeve të ndryshme.
  • Lehtë për t’u larë
  • Pamje kompakte, punoni me efikasitet dhe largoni sforcimet nga detyrat e përditshme të kuzhinës. Shumë i përshtatshëm për kuzhinën dhe shtëpinë tuaj.

Kodi: KOD0000000378

11 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎SOKANY
ModeliSK-5011-7
Dimensionet e produktit27 x 15.5 x 22.8cm
Kapaciteti i vëllimit0.8 Litra
Fuqia/Vat‎700 Wat
Tensioni230
MaterialiPlastikë
Numri i Shpejtësive2

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.