L
  • No products in the cart.

DEPILATOR BRAUN SE 1170 NE

/

DEPILATOR BRAUN SE 1170 NE

26 stok

3,999 L

DEPILATOR BRAUN SE 1170 NE

Depilatori ka një dizajn ergonomik që e bën të lehtë përdorimin e tij në shumë pjesë të trupit tuaj.

Koka mund të hiqet dhe të lahet pa u dëmtuar.

Lëkurë e butë dhe e kuruar.

Në paketim do gjeni edhe furcen per pastrimin e depilatorit dhe karikuesin.

Punon vetem i vënë në prizë.

 

Kodi: 4210201656104

26 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Braun
ModeliSE 1170 NE
FunksioniDepilim
Fuqia100 – 240 V
PërdorimiLëkurë e thatë
Nivele 2 nivele shpejtësie
Dhëmbëza qeramike40
PërdorimiMe kabell
Aksesor:koke masazhimi,aksesor per masazh fytyre ,doreze ftohese
Kokë e lashmePo
Dritë smartPo

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.