L
  • No products in the cart.

Frigorifer BEKO RCNA366K34XBN 185x60cm

/

Frigorifer BEKO RCNA366K34XBN 185x60cm

In stock

58,000 L

Me ndriçimin e brendshëm LED dhe klasën e energjisë A+ ky frigorifer është ideal për kursimin e elektricitetit. Ka ngjyrën e argjendit të lëmuar dhe përmasa 185 x 60 x 67 cm. Nëse dëshironi ta vendosni në një cep të kuzhinës, kjo nuk do të përbëjë problem pasi frigoriferi nuk ka dorezë të jashtme dhe dyert mund të kthehen 90°.

Compare

Përshkrim

MarkaHisense
ModeliRB390N4WB1
Kategoria Frigorifer
Dimensione60 x 185.2 x 67
Klasa e energjisë‎ F
Kapaciteti total 324 l
Kapaciteti i ngrirësit109 l
Niveli i zhurmës‎ 39 dB
 Kapaciteti i ftohësit 215 l
Konsumimi i energjisë 287 kWh
 Ekran dixhital Jo
Sistemi i ftohjesNeo Frost Double Cooling System
Ndriçimi LED Po

 

0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Frigorifer BEKO RCNA366K34XBN 185x60cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.