L
  • No products in the cart.

Furrë Inkaso CANDY 65 litra FCP 502N/E

Sold
/ /

Furrë Inkaso CANDY 65 litra FCP 502N/E

S’ka stok

34,999 L

Furrë Inkaso CANDY me ventilim e zeze 65 litra FCP 502N/E

Furra Candy është e pajisur me funksione të veçanta si funksioni Cook Light, funksioni i picës dhe funksioni shumëfunksional. Klasa e energjisë A + ju lejon të zvogëloni konsumin e energjisë.

Kodi: KOD0000000034

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Candy
ModeliFCP 502N/E
KategoriaFurrë elektrike
Dimensionet e produktit HxWxD (mm)595 x 595 x 568
Vëllimi i dobishëm65 L
TjetërDritë gatimi

Shumëfunksionale

Pica

Pesha neto (kg)25.22
Pesha bruto (kg)26.9
Klasa e energjisëA+
Funksione5 funksione përfshire dhe pica

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.