L
  • No products in the cart.

Furrë Inkaso CANDY FNP319/IX

/ /

Furrë Inkaso CANDY FNP319/IX

1 stok

149,999 L

Furrë Inkaso CANDY 90 CM FNP319/1X/E

Energji elektrike, me shumë funksione, 89 litra, klasi A, çelik inox, W x D x H (mm) 477 X 893 X 538

Kodi: KOD0000000037

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Candy
ModeliFNP319/1X/E
Kapaciteti (L)89
Lloji kryesor i furrësShumëfunksionale
Dimensionet HxWxD (mm)477 X 893 X 538
Lartësia e produktit të paketuar (mm)550
Materiali i dyerveÇelik inox dhe Stop Sol
Pesha neto (kg)49.76
Pesha bruto (kg)55
Raftet1
Klasa e energjisëA
Funksione9

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.