L
  • No products in the cart.

Furrë AEG 90cm KEK442910M

Sold
/ /

Furrë AEG 90cm KEK442910M

S’ka stok

189,999 L

Furrë AEG 90cm KEK442910M

Kodi: KOD0000000029

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Aeg
ModeliKEK442910M
Furrë shumëfunksionale90 cm
Niveli zhurmës53 dB
Dimensionet HxWxD (mm)890 x 538 x 480 mm
Fuqia maksimale e absorbuar:2.85 kW
Kapaciteti i brendshëm i furrës70 L
Veçoritë1 tepsi pikatore e emaluar, 1 flete e emaluar, 1 gur pice, 1 grile

Derë e lëvizshme dhe xham i brendshëm i lëvizshëm

Grill/Derë e ftohtëPo
Sistemi i ventilimitThermiCAir
Klasa e energjisëA
Funksione10

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.