L
  • No products in the cart.

IBRIK RH TEXSTURES KETTLE 21270-70/RH

/ /

IBRIK RH TEXSTURES KETTLE 21270-70/RH

2 stok

6,799 L

IBRIK RH TEXSTURES KETTLE 21270-70/RH

  • Ibrik elektrik për ujë të vluar shpejt; e shkëlqyeshme për të bërë çaj bimor, çokollatë të nxehtë, supa të çastit dhe më shumë
  • Përfshin një kapacitet 1,7 litra dhe një element 1500 vat për ngrohje të shpejtë
  • Veçoritë e sigurisë përfshijnë mbylljen automatike, dritat funksionale blu dhe mbrojtjen e tharjes së valës
  • Dizajni kompakt përshtatet lehtësisht në një banak ose raft

Kodi: 4008496855735

2 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Russell Hobbs
ModeliKETTLE 21270-70/RH
NgjyraE bardha
Dimensionet e produktit

8,7 x 6,2 x 9,4 inç

Kapaciteti1.7 litra
Fuqia/Vat2400 Wat
MaterialiPlastike
Fikja automatikePo
Klasa e Efiçencës së EnergjisëA+
Pesha e artikullit1.04 kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.